You are currently viewing Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

  • Post author:
  • Post category:Koncerty
Nocny Kochanek w domu, w Skarżysku!
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.
HARMONOGRAM:
18:00 – BRAMKA
19:00 – 19:45 – BALLBREAKER
20:15 – 21:45 – NOCNY KOCHANEK


Bilety: https://goingapp.pl/…/nocny-kochanek…/wrzesien-2021
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl
Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album „Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

BALLBREAKER
Zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.
Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock ’n’ roll.
Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulaków oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”.
Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019 – materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.
Listopad 2019 przyniósł pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż”, z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego, vokalisty Nocnego Kochanka. Piosenka promowała dwie wydane w tym czasie książki autorstwa Jakuba Ćwieka. Utwór przez wiele notowań utrzymywał się na liście Turbo Top Antyradia.
W grudniu 2019 Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta to dziesięć żywiołowych utworów bez udziwnień- czysty j***ny rock’n’roll. Została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków i dziennikarzy muzycznych. Album był promowany utworem „Fallin'”, do którego zespół nakręcił teledysk.
Obecnie band pracuje nad materiałem na drugą płytę, która powinna zostać nagrana na początku 2022 roku.
Członkowie zespołu:
Tomasz Trzeszczyński – lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos
Tomasz Sekulak – guitars, vocals, pills
Kamil Podgórski – bass, shaker
Misiek Ślusarski – drums, booze, bras collector

https://www.facebook.com/events/1521838434834283/