You are currently viewing VADER

VADER

  • Post author:
  • Post category:Koncerty
📅

26 II (sob/sat) 2022


🎟️

90 PLN – przedsprzedaż | presale, 100 PLN – w dniu koncertu | at the box officeBilety | Tickets:

🎟
https://knockoutmusicstore.pl
🎟
https://ticketos.pl
🎟

https://ebilet.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets) Uwaga! !

⚠

Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl, ticketos.pl oraz ebilet.pl!Attention!

⚠

Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl, ticketos.pl and ebilet.pl!

🤘

Organizatorzy| Hosts:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprodLeft Hand Sounds
https://lefthandsounds.org/
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg
https://www.instagram.com/lefthandsoundsMassive Music
https://massive-music.pl/
https://www.facebook.com/massivemusicofficial/
https://www.instagram.com/massive_music_official/

💬

Od niemal dwóch lat sytuacja na rynku koncertowym jest trudna, a kupno biletu nie zawsze gwarantuje udział w wydarzeniu w pierwotnie zaplanowanym terminie. Pamiętajcie, że każde przełożenie lub odwołanie koncertu w ostatniej chwili nie jest złośliwością ze strony artysty czy organizatora, ale oznacza walkę do samego końca, by dany koncert się odbył.Podobnie jak wy, marzymy o powrocie normalności i regularnych trasach naszych ulubionych artystów, więc bez przerwy ciężko pracujemy nad planami na kolejne miesiące. A jeśli los zmusi nas do odwołania któregoś z ogłoszonych koncertów, nie będziecie czekać na zwrot pieniędzy miesiącami – nasza polityka to zwrot środków na konto w ciągu kilku dni.Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie, widzimy się pod sceną!

🤘
🙏

https://www.facebook.com/events/612563343163035