September Darkness Fest vol. 2 – 19 września 2026 w Klubie Semafor w Skarżysku-Kamiennej.
Wejście: 18:30
Start: 19:00
Start: 19:00
W dniu koncertu: 50 PLN
Poniżej zespoły które będą z nami tego dnia!
Dekadens
pasja i mrok w pełnej krasie, zagrają na żywo wraz z gośćmi!
Surowy, depresyjny black metal ze stolicy – bez upiększeń, za to z nihilistycznym nastrojem i nawiązaniami do shoegaze.
Surowy, depresyjny black metal ze stolicy – bez upiększeń, za to z nihilistycznym nastrojem i nawiązaniami do shoegaze.
Pomimo kilku wydawnictw na koncie (dwie EPki oraz album „Surrender”) zespół rozpoczął działalność koncertową dopiero w 2025 roku i ma za sobą dopiero kilka występów na żywo w stolicy. September Darkness będzie pierwszą okazją do zetknięcia się z Dekadens „na wyjeździe”.
FB: https://www.facebook.com/bmdekadens
IG: https://www.instagram.com/dekadensofficial
BC: https://dekadens.bandcamp.com
Spotify: https://open.spotify.com/artist/5UueKsQ3XhdvgcUktRfsGt
Surrender (Full Album 2023) https://youtu.be/GYc8PFOL96I
Crossroads (Full EP 2017) https://youtu.be/jIXQnDrAhmE
IG: https://www.instagram.com/dekadensofficial
BC: https://dekadens.bandcamp.com
Spotify: https://open.spotify.com/artist/5UueKsQ3XhdvgcUktRfsGt
Surrender (Full Album 2023) https://youtu.be/GYc8PFOL96I
Crossroads (Full EP 2017) https://youtu.be/jIXQnDrAhmE
Wolven Vault
założony w 2025, początkowo jako solowy projekt Nazgula, a obecnie zasilany przez pełny skład członków takich dywizji jak Ravna, Zenith, Buddah, Berceuse, Funeral Mass – WOLVEN VAULT to tradycyjny, mroźny black metal oddający hołd starym skandynawskim mistrzom. Luty 2025 roku to moment ukazania się demo „Sword of the Void”, które zostało następnie wydane fizycznie przez Black Death Production oraz ADG Records w postaci kasety. Od niedawna na serwisach streamingowych dostępny jest również pełny album WOLVEN VAULT – Draconic Rites.
Skład:
Marcin „Tur” Turbiarz – Wokal
Kamil „Nazgul” Żerański – Gitara/Wokal
Marek Gross – Gitara
Dominik „Młody” Dowbor – Bas
Jakub Dowbor – Perkusja
Skład:
Marcin „Tur” Turbiarz – Wokal
Kamil „Nazgul” Żerański – Gitara/Wokal
Marek Gross – Gitara
Dominik „Młody” Dowbor – Bas
Jakub Dowbor – Perkusja
Wstręt
powstały w 2024 roku w Warszawie, gra obskurny death/black metal. Na koncie mają dwie EP-ki: „Subhuman Eschatology” oraz „Enlightened Misanthropy” wydane pod szyldem Godz Ov War Productions.
Belith
to niedawno sformowany skład z Dolnego Śląska, łączący black metal z agresywnymi thrashowymi riffami. Zespół niedawno rozpoczął działalność koncertową, pracując jednocześnie nad debiutanckim wydawnictwem EP.