METAL VULTURE 5

SPECIAL ANNIVERSARY EDITION 50/55

11 maja 2024 roku szykuje się wyjątkowy wieczór! Zapraszamy na piątą edycję METAL VULTURE, wydarzenia zainicjowanego przez grupę, która wspiera muzykę metalową – Stare Metale A.D. oraz audycję, której słuchamy w każdy czwartek o godzinie 21:05 w Radio Ostrowiec – Audycję 3Winyle i kultowy Klub Muzyczny Semafor! METAL VULTURE 5 to będzie specjalna, urodzinowa edycja!
Tego wieczoru świętować będziemy urodziny Norberta, ogarniacza ważnych spraw i człowieka bez którego życie byłoby smutne! Jak to się mówi ,,gdzie diabeł nie może, to Norberta pośle..” 
Świeczki na torcie zdmuchnie również szef wszystkich szefów – Michał z Semafora, który zapoczątkował wartościowe działania i zorganizował setki kapitalnych koncertów!

lineup

PANDEMONIUM

Pandemonium! Zespół, który wspaniale wpisał się do historii metalu, funkcjonuje na muzycznej scenie od 34 lat! W swoim dorobku ma wiele wydawnictw, które osiągnęły status kultowych nawet poza granicami Europy, a na swoim koncie setki koncertów.

666

Abominated

Hołdują starej, szwedzkiej szkole grania death metalu i wychodzi im to świetnie! Abominated to zespół, któremu nie po drodze z delikatnymi brzmieniami i 11 maja wstrząsną Semaforem podczas METAL VULTURE 5 !

Death metal!

Axe Crazy

Pochodząca ze śląskich Lędzin gra melodyjny heavy metal z silnymi echami lat osiemdziesiątych. Na scenie są aktywni od 2010 roku.

STAY CRAZY!

Diving Stove

Zespół czterech ziomali z Warszawy, działający od 2022 roku. Grają muzykę z pogranicza thrash’u i heavy metalu, chociaż zazwyczaj określają to ,,gruzem”. Czym jest ,,gruz”? Zapraszamy na koncert, przekonacie się sami!

!!!

Nuclear Venom

Szybkie, ostre kawałki rozbrzmiewać będą w Semaforze 11 maja. A zapewni to pięcioosobowa ekipa z Żyrardowa, grająca thrash/crossover thrash! Co tu dużo mówić? Będzie ogień!

Będzie ogień!