BATUSHKA

22 marca 2024

Będziecie?

Bramka: 19:00 | Start.: 20:00

Bilety są w ciągłej sprzedaży online w serwisie biletyna.pl oraz w punkcie stacjonarnym: Komandos-Militaria, ul. 1 Maja 36 w Skarżysku-Kamiennej.

BATUSHKA – Po bardzo pracowitym koncertowo roku 2023, w którym po raz trzeci odbyli trasę po Ameryce Północnej, odwiedzili po raz pierwszy Azję oraz Indonezję, a w międzyczasie zagrali dwie trasy w Europie, troszkę zwalnia i koncentruje się na nowej płycie, która ukaże się jesienią 2024 w barwach austriackiej Napalm Records. Zespół w przerwach między sesjami do nowej płyty w marcowe weekendy odwiedzi 9 polskich miast, prezentując przekrojowy materiał w którym nie zabraknie niespodzianek w postaci nowych kompozycji z nadchodzącej płyty.

Gwiazda wieczoru!

SHADOHM

To nowa nazwa na rodzimym podwórku. Jednak za tą nazwą kryje się wieloletnie doświadczenie oraz pasja. SHADOHM to zespół powołany do życia i dowodzony przez Pawła „Pavulona” Jaroszewicza (Vader, Decapitated, Antigama, Hate, Batushka).


Marcowe koncerty będą premierowymi występami grupy, która tuż przed koncertami wyda swój debiutancki album w rodzimej Selfamadegod Records.
SHADOHM szokuje przede wszystkim ogromną rozpiętością stylistyki, od najczarniejszego black metalu, po metalcorowe rytmy, a kończąc na groove`owych melodiach grobowego doom metalu.

Debiutancka płyta to nowoczesna kombinacja stylistyki Architects, Lorna Shore, Meshuggah, Gojira czy Katatonia. Muzyka SHADOHM zabierze cię w zupełnie inny wymiar nowoczesnego metalu!

Zapraszamy!