KILLSORROW

14.09.2024

☢️ Po długich miesiącach przemierzania postapokaliptycznego świata dźwięków przybywamy do Was z nowym materiałem, który wyprodukował Fredrik Nordström (In Flames, Arch Enemy, Opeth)!
☢️ Nowy album jako jedni z pierwszych będziecie mogli usłyszeć NA ŻYWO, zagramy dla Was oczywiście także kilka szlagierów.
☢️ Tuż przed koncertem odbędzie się premiera finalnej, trzeciej części historii z Wasteland Chronicles. „Straight to Hell” to będzie zdecydowanie najmocniejszy strzał na płycie 😉 Poprzednie części możecie już teraz sprawdzić:
„Home Sweet Home”:
https://www.youtube.com/watch?v=7Mq2Hw4aB3s
„Parasite Symphony”:
https://www.youtube.com/watch?v=NUf2rMyns7c
☢️ Chcemy, żeby płyta trafiła tylko do przetrwańców, którzy zobaczą ze sceny atomowy podmuch, więc album ‼️ NIE BĘDZIE DOSTĘPNY ONLINE ‼️ Zanim dotrze na portale streamingowe obejrzycie całą historię „Wasteland Chronicles”…. ale możecie też zawczasu zamówić fizyczny krążek u nas 😉

Poniżej zespoły które będą z nami tego dnia!

KILLSORROW

Killsorrow powstał w 2008 roku w Krakowie z inicjatywy gitarzysty Michała Sokoła. Skład zespołu zmieniał się wielokrotnie, by w 2015 roku ustabilizować się. Każdy z członków zespołu to doświadczony muzyk, który ma na swoim koncie setki koncertów.

!!!